MSMLF, MSLF - wyniki, relacja, zdjęcia, video.

Podczas niedzielnych zmagań futsalowych w Chrzanowie emocji nie brakowało szczególnie w starciach seniorów. Pierwszą porażkę w lidze zanotowało Domove, które po emocjonującym starciu uległo Megalo. Zarówno w MSMLF jak i w MSLF jeden mecz został oddany walkowerem. Do gry nie zebrały się Buła i spóła oraz Zagórzanka.

MSMLF:

MKS Trzebinia JS I - MKS Trzebinia 2004 I 7-1 (4-1)

Kacper Blaszke 3, Radosław Perek, Bogdan Bartoń, Kamil Stachowski, Przemysław Ruczyński - Konrad Kalinowski

ŻK: Przemysław Ruczyński (MKS JS I)

MVP meczu: Kacper Blaszke (MKS JS I)

Kuce Football Club - MKS Trzebinia JS II 4-5 (1-2)

Tomasz Walus 2, Artur Warzecha, Kacper Filip - Patryk Kurek 3, Szymon Zając 2

MVP meczu: Patryk Kurek (MKS JS II)

LKS Gang - MKS Trzebinia 2004 II 3-5 (2-2)

Albert Ryska 3 - Miłosz Korcz 2, Arkadiusz Tajs, Kamil Bohonos, Hubert Duleba

ŻK: Albert Ryska (LKS Gang) - Miłosz Korcz (MKS 2004 II)

MVP meczu: Mikołaj Kozłowski (MKS 2004 II)

Solidex Junior - Buła i spóła 5-0 vo

Trampkarze MKS Trzebinia nie byli w stanie powalczyć ze swoimi starszymi klubowymi kolegami. Mimo iż mieli więcej z gry rozbijali się o rywali i zostali skutecznie skontrowani. Zapunktował także drugi zespół juniorów MKS Trzebinia, który pokonał Kuce. Zwycięstwo zostało wyszarpane w końcówce, a Kuce muszą się nauczyć grać bez Pniaka, który z powodu urazu nie zagra już do końca rozgrywek. LKS Gang zagrał bez Ślósarza. Brak snajpera zauważył stojący między słupkami Ryska, który w pewnym momencie wszedł do pola. Jego gra pobudziła kolegów i po trzech golach zespół na dwie minuty przed końcem remisował 3-3. W końcówce jednak MKS wykorzystał dekoncentrację w bramce Karaśkiewicza i wygrał 5-3. Na ostatni mecz kolejki nie zebrał się zespół Buła i spóła. Solidex Junior zgarnął więc trzy punkty walkowerem.

MSLF:

Zagórzanka Zagórze - MKS Trzebinia U-20 0-5 vo

Wygiełzów - Promyk Bolęcin 9-2 (3-1)

Tomasz Bieda 3, Krzysztof Bartyzel 2, Mateusz Śliwiński 2, Andrzej lament, Przemysław Nowicki - Patryk Kowalski, Jacek Kocot

ŻK: Krystian Biagj (Promyk)

MVP meczu: Tomasz Bieda (Wygiełzów)

Słodki Stół - Protector 6-2 (2-2)

Adrian Zybiński 2, Michał Kowalik 2, Szymon Kurek, Karol Ćwierzowicz - Łukasz Górkowski, Karol Górkowski

ŻK: Łukasz Górkowski (Protector)

MVP meczu: Adrian Zybiński (Słodki Stół)

Bodypak - Krisbud 2-0 (2-0)

Paweł Pstrusiński, Dawid Kurzański

ŻK: Radosław Górka (Bodypak)

MVP meczu: Oskar Aust (Bodypak)

Domove - Megalo 3-4 (2-1)

Jakub Krzciuk, Jakub Sidor, Dawid Sabuda - Patryk Nędza 2, Piotr Witoń 2

ŻK: Jakub Jochymek (x2) (Domove) - Jakub Horawa (Megalo)

MVP meczu: Adrian Pieczonka (Domove)

Przerwa po rozgrywkach młodzieżowych trwała dłużej. Na mecz nie zebrała się bowiem Zagórzanka, która wycofała się później z rywalizacji. Mający szeroki skład gracze MKS Trzebinia U-20 zagrali więc między sobą. W pierwszym meczu ligowym Wygiełzów mimo węższego niż zwykle skladu pokazał siłę i pokonał pewnie Promyka Bolęcin. Pewnie punkty zdobył także Słodki Stół, który zdołał sześciokrotnie pokonać świetnie spisującego się między słupkami Janasa. Dość nieoczekiwanie trzy punkty zgarnął Bodypak, który w drugiej połowie nie oddał prowadzenia. Krisbud napierał, ale zaporą nie do przejścia był Oskar Aust. Najwięcej emocji było w ostatnim meczu kolejki. Po nieco minucie gry przy strzale Sidora palca wybił Ćwikła i Megalo zostało bez bramkarza. Nie minęły dwie minuty, a na tablicy wyników było już 2-0 dla Domove, kiedy wyjścia z bramki Mrózka wykorzystali gracze lidera. Megalo Złapało kontakt, ale w drugiej połowie Domove znowu trafiło do siatki. Zespół ten miał jednak w drugiej połowie ciężkie zadanie utrzymania wyniku bowiem po głupiej kartce Jochymka grał z jednym rezerwowym. W utrzymaniu wygranej nie pomogły świetne parady Pieczonki. W ostatniej minucie kontrę wykorzystał bowiem Witoń i Megalo wygrało 4-3.