MSMLF, MSLF - wyniki, relacja, zdjęcia

Hala sportowa w Libiążu w sobotę była świadkiem kolejnej dawki futsalowych emocji. Łazarskie Miami sprawiło sporo problemów Magic Sportowi, który dopiero w końcówce zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wciaż pozostaje w walce o mistrzostwo. Pozycję lidera utrzymuje MKS Trzebinia JM, który wysoko pokonał Golden Five. Pewną wygraną zanotował także Gucci Gang, który dzięki temu umocnił sie w czołówce. Szansę na górną czwórkę ma także jeszcze MKS Fablok 2003, który po emocjonującym meczu pokonał 4-3 MKS Trzebinia 2004 I. Rozegrano także zaległy mecz w lidze seniorskiej. Trzy minuty i trzy gole ustawiły starcie Solidexu z Domove. Tym pierwszym w dalszej fazie meczu wychodziło wszystko co przy większej dynamice dało wygraną aż 8-2.

https://photos.google.com/share/AF1QipMUWC7aig-ye29ydeo6nz-7-euSxeLfLhv_dGYXrVepbCc0-xgxCN-X80Whz6ZPFA?key=a3kzaVVzeFN4djFlTF9iVXNSLXB6WW52R1RTQU5n - Zdjęcia z rywalizacji

MSMLF

Łazarskie Miami – Magic Sport 3-6 (1-0)

Kacper Łaski 2, Damian Wilczak – Oskar Chechelski 2, Piotr Ślósarz 2, Maciej Praszek, Kacper Klechowski