MSMLF, MSLF, Grand Prix U-18, Baraże MMP U-14 - harmonogram, zapowiedź.

Najbliższy weekend będzie bogaty w wydarzenia futsalowe. W sobotę zapraszamy do hali w Trzebini. Na "Kopalni" zostanie rozegrany ostatni turniej Grand Prix U-18. Zespół Fabloku wraz z Sobkiem ma już zapewniony awans. Mecze rozstrzygną jednak o pierwszej pozycji w grupie.

Popołudniu futsal zawita natomiast do Libiąża gdzie ponownie zagrają uczestnicy Magic Sport Młodej Ligi Futsalu. Najciekawiej zapowiada się starcie Magic Sport z Łazarskim Miami. Odbędzie się także zaległy mecz ligi seniorskiej pomiędzy Solidexem, a Domove.

Grand Prix U-18, sobota 06.01.2018 r. Hala Trzebinia "Kopalnia"

9.00 MKS Trzebinia - UKS Sobek Kraków 1

0.00 MKS Fablok Chrzanów - UKS Sobek Kraków

11.00 MKS Trzebinia - MKS Fablok Chrzanów

MSMLF i MSLF, sobora 06.01.2018 r. Hala Libiąż
13.30 Łazarskie Miami - Magic Sport
14.20 MKS Fablok 2003 - MKS Trzebinia 2004 I
15.10 MKS Trzebinia 2004 II - Gucci Gang
16.00 Golden Five - MKS trzebinia JM
16.50 Solidex - Domove

W niedzielę zapraszamy do kibicowania od samego rana. Od 9.30 zobaczyć będzie można sześć spotkań, które wyłonią uczestnika finałów MMP U-14. Gospodarzem turnieju barażowego jest MKS Trzebinia. W organizacji turnieju pomaga natomiast MKS Fablok. Do mistrzostw w Ustce awansuje tylko zwycięzca.

Po czternastolatkach na parkiecie zaprezentują się seniorzy walczący w Magic Sport Lidze Futsalu. Ciekawych spotkań nie brakuje, a harmonogram obu wydarzeń można znaleźć na plakacie.