Krisbud z Pucharem Ligi! Nagrody rozdane - relacja, video.

W niedzielę 24 lutego po kilku tygodniach oczekiwania rozegrano turniej o Puchar Ligi 2019 i wręczono nagrody za sezon 2018/2019 Magic Sport Ligi Futsalu. W zmaganiach wzięło udział siedem zespołów. Zwycięzcy grup zagrali o 1 miejsce, a zespoły z drugich miejsc o trzecią pozycję. Rywalizację wygrał Krisbud, który w decydującym starciu 4-1 wygrał z Solidexem. Po sportowej rywalizacji wręczono nagrody za cały seniorski sezon 2018/2019.

Nagrody wręczyli reprezentujący Salon Sportowy Magic Sport Paweł Budniak oraz Michał Lasoń ze Słodkiego Stołu. Za pomoc w organizacji ligi dziękujemy także Staroście Bartłomiejowi Gębali, PPN Chrzanów, NZOZ Medex, Kancelarii Lex Projects, Ideabud, Meble Marko,New Body, Dan Cake, Przełomowi, Gazecie Krakowskiej i Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej. Podziękowania należą się także osobom, które pomagały przy organizacji rozgrywek czyli sędziom, Marcinowi Korzeniowskiemu oraz Arturowi Smolcowi. Nie można zapomnieć także o Megalo, które przygotowało poczęstunek dla uczestników turnieju.

Grupa A:

Bodypak - Wygiełzów 1-2

Krisbud - MKS Trzebinia U-20 4-2

Bodypak - Krisbud 0-3

Wygiełzów - MKS Trzebinia U-20 3-2

Bodypak - MKS Trzebinia U-20 0-5

Wygiełzów - Krisbud 2-2

Grupa B:

Solidex - Protector 2-1

Domove - Protector 1-0

Solidex - Domove 2-0

Solidex - Protector 5-0

Domove - Protector 3-2

Solidex - Domove 2-1

Mecz o 3 miejsce:

Wygiełzów - Domove 3-1

Mecz o 1 miejsce:

Krisbud - Solidex 4-1

Wszystkie drużyny uczestniczące w sezonie 2018/2019 podczas dekoracji otrzymały pamiątkowe puchary. Zespoły z podium dostały także oczywiście medale i sprzęt sportowy. Domove za miejsce 3 spodnie JOMA, Solidex za 2 miejsce bluzy JOMA, a Wygiełzów za 1 miejsce dresy JOMA. Wygiełzów drugi rok z rzędu wzniósł także Puchar Przechodni od Posła RP Marka Sowy.

Nagrodę za TYPERA odebrał Artur Smolec. Wręczono także medale za MVP każdego zespołu:

Łukasz Górkowski (Protector), Patryk Kowalski (Promyk Bolęcin), Oskar Aust (Bodypak), Adrian Zybiński (Słodki Stół), Piotr Witoń (Megalo), Mateusz Lasik (MKS Trzebinia U-20), Adrian Pieczonka (Domove), Krzysztof Bartyzel (Wygiełzów), Dariusz Wilczak (Solidex)

W wyniku głosowania nagrodzono MVP oraz najlepszego bramkarza ligi. Statuetkę oraz voucher do Słodkiego Stołu otrzymał także król strzelców rozgrywek.

MVP sezonu: Tomasz Bieda (Wygiełzów)

Najlepszy bramkarz: Łukasz Gielarowski (Krisbud)

Król strzelców: Karol Górkowski (Protector)

Statuetki wręczono najlepszej piątce sezonu (w wyniku głosowania znalazło się w niej 6 zawodników)