Grand Prix U-18 w Chrzanowie (zapowiedź)

Wszystkich kibiców futsalu zapraszamy w najbliższa niedzielę 31 stycznia do hali sportowej w Chrzanowie. Zostanie tam rozegrany turniej Grand Prix U-18 w futsalu decydujący o awansie do MMP U-18 w futsalu, które w ostatni weekend lutego odbędą sie w Łęczycy.

Na parkeicie zobaczymy drużynę gospodarzy SChLF Clearex, Rekord Bielsko-Biała z Igorem Borowiczem w składzie, Sobek Kraków i Elmar Jędrzejów.

https://www.facebook.com/events/1040595272648731/ - Wydarzenie na FB - WEŹ UDZIAŁ!

W tej grupie organizacji turnieju nie podjęły się ekipy z Krakowa i Jędrzejowa. Dlatego drugi turniej jest zarazem ostatnim. W pierwszym w listopadzie w Bielsku-Białej nasz zespół zaprezentował się bardzo słabo ulegając 3-6 Sobkowi, 2-8 Rekordowi i pokonując 5-3 Elmar. Po trzech meczach liderem tabeli jest z kompletem punktów Rekord, drugie miejsce z szescioma punktami zajmuje Sobek, trzecie SChLf Clearex, który ma trzy punkty, a bez punktów jest Elmar.

Wstapnie awans do mistrzostw miały wywalczyć dwa zespoły, ale po wycofaniach w innych grupach z grupy 5 awansują trzy z czterech drużyn. Pojawiła się więc szansa dla zawodników z Chrzanowa na wywalczenie awansu, ale z pewnością nie będzie o to łatwo bo ani Sobek, ani Elmar łatwo skóry nie sprzedadza.

W ostantim tygodniu przygotowań SChLF Clearex U-18 rozegrał dwa sparingi remisując z Trzebinią 3-3 i 5-5 z Bochnią co pokazuje jak wiele jeszcze w grze jest do poprawy.

Niedzielne zmagania zapowiadają się bardzo ciekawie bo wszystkie drużyny mają jeszcze szanse na awans, a każdy mecz może o nim decydować. Zapraszamy więc do kibicowania!

HARMONOGRAM:
10.00 SChLF Clearex - Rekord Bielsko-Biała