Clearex Chorzów nawiązał współpracę z SChLF.

Wszyscy pamiętamy jak owocna w sukcesy była współpraca Stowarzyszenia Chrzanowska Liga Futsalu z Wisła Krakbet Kraków. W ciągu trzech lat pod szyldem Wisły zawodnicy z Chrzanowa wywalczyli dwa Mistrzostwa Polski U-16, jedno Wicemistrzostwo Polski U-18 i jeden brązowy medal Mistrzostw Polski U-16.

W sezonie 2014/2015 graliśmy już jako SChLF zajmując 4 miejsce w MMP U-14 i 5-8 w MMP U-16.

Od września zawodnicy pomimo ciężkich warunków (pogodzenie treningów z zajęciami na trawie, brak pełnowymiarowej hali sportowej) trenują w kategoriach U-14, U-16, U-18 i U-20. Przed zbliżającym się sezonem młodzieżowym działaczom SChLF udało się nawiązać współprace z firmą Clearex, która jak wszyscy wiedza jest sponsorem zespołu ekstraklasy - Clearex Chorzów.

Otrzymaliśmy więc kredyt zaufania, który zawodnicy będą mieli okazję spłacić na parkiecie. Współpraca z Clearexem pomoże zapewnić lepsze warunki do treningów oraz wyjazdów na rozgrywki młodzieżowym drużynom SChLF. te w kategorii U-16, U-18 i U-20 będą grały pod nazwą SChLF Clearex, a U-14 pod nazwą SChLF Chrzanów.

Przypomnijmy, że obecnie w Clearexie Chorzów występują związani z SChLF Mikołaj Zastawnik i Paweł Budniak, a Clearex Chorzów to najbardziej utytułowany klub w historii polskiego futsalu, który w  tym roku obchodzi jubileusz 20 lecia istnienia.

Zajęcia treningowe w sali I LO w Chrzanowie odbywają się w poniedziałki o 20.30, czwartki o 19.30 i piątki o 17.30. Zainteresowane osoby (szczególnie w kategorii U-14 i U-18) chcące dołączyć do drużyny proszone są o kontakt z Adamem Banachem (FB).