9 kol. MiniMSMLF i MSMLF - wyniki, relacja, zdjęcia, video.

Podczas niedzielenej kolejki mistrzostwo MiniMSMLF zapewnił sobie Magic Sport. Remisując ze Sprzegłem Sosnowiec blisko drugiego miejsca sa Pryncy Pałki. w MSMLF dzięki wygranej mistrzostwo zapewnił sobie natomiast MKS Krisbud I Ciekawa walka toczy sie za plecami lidera.

https://photos.google.com/share/AF1QipPK6XDDZfcLyPE_TASLqajzaqbFHk-IqqbscBmsoMPcrPHN_vjsfmCgbyjQ7a5LIA?key=Z1NDNVVPUFJRUGVJX195dlZXMlBsRzNoNWk5c1JR - Zdjęcia z rywalizacji

http://www.ppnchrzanow.pl/minimsmlf.html - Tabela i statystyki MiniMSMLF

http://www.ppnchrzanow.pl/msmlf.html - Tabela i statystyki MSMLF

Sprzęgło długo trzymało sie w meczu z Magic Sportem. W drugiej odsłonie worek z bramkami się jednak rozwiązał i lider mimo osłabionego składu pewnie pokonał młodszych rywali zapewniając sobie tym samym wygranie ligi. Sprzęgło na parkiecie pokazało się raz jeszcze. W zaległym meczu z Pryncy Pałkami chciało wygrać i to najlepiej więcej niż dwoma golami. Mecz był zacięty i to faktycznie Sprzegło cały czas prowadziło, ale w końcu sprawę w swoje ręce (a raczej nogi) wziął Bęben i dzięki jego golom Pryncy Pałki złapały kontakt notując ostatecznie remis. Przy wcześniejszej wygranej z Golden Five pozwala to drużynie myślec o drugiej pozycji w lidze. Udany rewanż Fablokowi sprawił MKS Trzebinia-Siersza. Po porażce w pierwszej rundzie tym razem podopieczni Jarosława Sandeckiego wygrali pewnie 6-1.

W MSMLF Nieprzeciętni zagrali bez obolałego po turnieju piłki ręcznej Krystiana Blocha. Brak lidera zespołu nie przeszkodził im jednak w nawiązaniu walki z Team Spirit. Ostatecznie walka i dobra forma strzelecka Majki zaowocowała kompletem punktów co trzeba uznać za niespodziankę i pewność, że Nieprzeciętni powalczą o podium. Podobny cieżar gatunkowy miał mecz Krisbudu II z Fablokiem 2000. Gracze z Trzebini w końcówce prowadzili, ale gra w przewadze i mocny strzał Jochymka dał remis, który zapewne nie satysfakcjonuje żadnej z ekip. Zakręceni w futbolu nawiązali walkę z LaBamBą, ale rywal miał w składzie skutecznego Kulczyka, który zdobył aż pieć bramek i w drugiej odsłonie gracze z Regulic odskoczyli zaliczając pewne zwycięstwo. Na grę Zakręconych wpływ miała także z pewnością kontuzja Łukasza Palucha, którego z urazem kolana z hali zabrała karetka. Emocji brakło w ostatnim meczu kolejki. Wiekszość graczy Bad Boys zlekceważyła kolegów i zespół musiał grać w czwórkę. Od stanu 4-0 Krisbud także ściągał jednego zawodnika i siły się wyrównały, ale zmiany oraz wyższe umiejętności spowodowały, że lider rozgromił Bad Boys 16-1.

MiniMSMLF:

Magic Sport – Sprzęgło Sosnowiec 9-2 (2-0)

Piotr Ślósarz 3, Maciej Praszek 3, Dawid Motyczko 2, Dawid Celmer – Karol Piechota, Łukasz Bogacz

ŻK: Jan Kosowski (Sprzęgło)

Golden Five – Pryncy Pałki 2-5 (0-3)

Krystian Bigaj, Jakub Adamczyk – Bartosz Bęben, Andrzej Lieber, Krzysztof Sowa, Sergiusz Padula, Maksymilian Pędrys

ŻK; Krystian Bigaj, Kamil Maciak (Golden)

MKS Fablok 2003 – MKS Trzebinia-Siersza 1-6 (1-4)

Tomasz Urbański – Filip Błaszczyk 3, Patryk Kurek 2, Kacper Blaszke

ŻK: Bartosz Skoczylas (Fablok) – Szymon Zając, Bogdan Bartoń (Trzebinia)

Pryncy Pałki – Sprzęgło Sosnowiec 6-6 (2-4)

Bartosz Beben 5, Krzysztof Sowa – Karol Piechota 2, Filip Macuda 2, Łukasz Bogacz, Jan Kosowski