6 kol. MSMLF, 5 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź

6 kol. MSMLF, 5 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców do hali sportowej w Chrzanowie na 6 kolejkę Magic Sport Młodej Ligi Futsalu i 5 kolejkę Magic Sport Ligi Futsalu.

W czasie kolejki będzie można nabyć losy w loterii w cenie 3 zł (dwa losy za 5 zł). Serdecznie zachęcamy bowiem do wygrania będzie sporo atrakcyjnych nagród. To taki nasz prezent na święta!

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań. Informujemy także iż hala będzie otwarta od godz. 12.00

MSMLF:
12.30 Buła i spóła - Magic Sport
13.20 MKS Trzebinia JS II - MKS Trzebinia 2004 II
14.10 Fablok U-16 - Kuce Football Club
15.00 MKS Trzebinia JS I - Promyk Bolęcin Junior
15.50 Solidex Junior - MKS Trzebinia 2004 I
Pauza: LKS Gang

W miniony weekend Buła i spóła nie zebrali się na mecz z Solidexem. Miejmy nadzieję teraz będzie inaczej mimo iż ich rywalem będzie faworyzowany Magic Sport. Obrońca tytułu zagra jednak w mocno osłabionym składzie bez kontuzjowanych Klechowskiego i Motyczki. Absencja tego drugiego może przeszkodzić mu w obronie tytułu króla strzelców. Dwójka Trzebini 2004 ostatnio wyszarpała wygraną z LKS gang, teraz w derbowym meczu zmierzy się z dwójką juniorów MKS-u. Podnieść po porażce będą chciały się Kuce, ale zespół musi pomyśleć o zastąpieniu w ataku Pniaka jeśli chce pokonać walczący o podium Fablok U-16. Do składu promyka Bolęcin wrócą Szczepina i Bigaj dzięki czemu zespół będzie miał szerszą ławkę. Okaze się jednak czy wystarczy to na celujący w złoto MKS JS I. Ciekawie powinno być w ostatnim meczu kolejki. Dużo zależy jednak od tego ilu rezerwowych będzie miał Solidex. Jeśli zagra wąską kadrą może zostać zabiegany przez młodych graczy MKS-u.


MSLF:
16.50 Słodki Stół - Domove
17.40 Protector - Krisbud
18.30 Solidex - Bodypak
19.20 MKS Trzebinia U-20 - Megalo
Zagórzanka - Promyk Bolęcin - odwołany
Pauza: Wygiełzów

Pierwszy mecz kolejki byłby zapewne jej hitek. Nie wiadomo jednak jak szeroki skłąd zbierze Domove i czy zespół poradzi sobie osłabiony brakiem Jochymka ze Słodkim Stołem, który z meczu na mecz dysponuje coraz lepszą kadrą. Za porażkę z Bodypakiem będzie chciał sie zrewanżować Krisbud. protector zawsze jest jednak groźny i tanio skóry nie sprzeda. Ciężki bój czeka także pauzujący ostantio Solidex. Bodypak gra coraz lepiej i z pewnością będzie chciał dołączyć do czołówki tabeli. Megalo myśli kim zastąpić w bramc ekontuzjowanego Ćwikłę. W tym zespole najwazniejsza jest jednak ofensywa i jeśli Wierzba z Witoniem będą strzelać Megalo powinno poradzić sobie z graczami MKS-u.

UWAGA! W związku z wycofaniem Zagórzanki istnieje możliwość zapisania do MSLF nowej drużyny, która przejmie punkty Zagórzanki i rozegra spotkania, które zostały Zagórzance do końca sezonu! Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Jeżeli któryś z zespołów chce pozyskać do swojego składu zawodnika Zagórzanki to opłata wynosi 50 zł (standardowy transfer to opłata 100 zł).

Informujemy także iż następna kolejka zostanie rozegrana: MSLF w sobotę 22 grudnia w Chrzanowie, a MSMLF w niedzielę 23 grudnia w Libiążu!

Podziel się wpisem

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości