3 kolejka MiniMSMLF i MSMLF - zapowiedź

Przed nami trzeci tydzień zmagań w chrzanowskich rozgrywkach futsalowych. Nietypowo dwa spotkania zostaną rozegrane w Libiążu, a kolejne sześć w Chrzanowie.

Niedziela, 27.11.2016 r:
12.15 Sprzęgło Sosnowiec - Magic Sport MINI - LIBIĄŻ TYP: 2

W Libiażu drugi zespół w tabeli podejmie lidera. Faworytem są gracze Magic Sportu, którzy w składzie mają przewodzących w klasyfikacji strzelców Dawida Celmera i Michał Stacherę. Ich cały skład oparty jest na zawodnikach z rocznika 2001 co przy roczniku 2002 daje sporą przewagę. Mecz powinien stać jednak na dobrym futsalowym poziomie bowiem gracze Sprzęgła trenujący w SchLF U-14 już za tydzień rozegrają eliminacje MMP U-14 także jeśli chcą o coś powalczyć w Przeworsku powinni starać się nawiązać walkę z rywalem w lidze chrzanowskiej. Szanse na bramki dla Sprzęgła są tym wieksze, że Magic Sport będzie osłabiony brakiem bramkarza Kacpra Burzeja.
13.05 Bad Boys - Team Spirit - LIBIĄŻ TYP: x2

W drugim meczu rozegranym na hali w Libiążu na doping grupki miejscowych kibiców powinni liczyć gracze Team Spirit, którzy mają w składzie graczy właśnie z Libiąża. W teorii to Team Spirit jest faworytem (2 miejsce w tabeli), ale w drugiej zespół mając praktycznie pewnie zwycięstwo wypuścił je w końcówce w starciu z Krisbudem II. W składzie w dalszym ciągu zabraknie Szymona Cwenera, który będzie rozgrywał w tym czasie mecz piłki ręcznej. Bad Boys jednak z pewnością nie odpuszczą. Wolę walki pokazali już przed tygodniem pokonując Fablok 2000 i jeśli Kepka między słupkami będzie w formie jego koledzy mogą coś zdziałać na dużej hali w Libiążu.
15.00 MKS Trzebinia-Siersza - MKS Fablok 2003 MINI TYP: 1

W drugiej kolejce Fablok 2003 sprawił niespodziankę pokonując Przepunchlinę. Młodzi gracze z Chrzanowa z pewnością powalczą z faworyzowaną Trzebinią, ale tym razem będa musieli raczej uznać wyższośc rywala. Podopieczni Jarosława Sandeckiego będą jednak nieco osłabieni. Zabraknie m.in Bugdalskiego. Siłą Fabloku może być dobrze dysponowany bramkarz, skuteczny w defensywie Urbański i wszędobylski Tajs.
15.50 Szansa na sukces - Chłopcy z marzeniami TYP: 1

Chłopcy z marzeniami w swoim debiucie ulegli Nieprzeciętnym aż 0-7. Zawodnicy marzą więc nie tylko o pierwszych punktach, ale i bramce. O zrealizowanie celu nie będzie łatwo bowiem Szansa na sukces dysponuje szerokim i stosunkowo mocnym składem. Zespół musi jednak zadbać o wyrównane czwórki aby nie tracić bramek w kluczowych fragmentach meczu.
16.40 Pryncy Pałki - Przepunchlina MINI TYP: 1

W ostatnim meczu miniligi Pryncy Pałki wydają się być zdecydowanym faworytem w starciu z Przepunchliną, która nie zdobyła jeszcze punktu. Zespół z Regulic dwukrotnie zagrał w bardzo wąskim składzie i jesli sie to nie zmieni nie nawiąże walki z Pryncy Pałkami. Gracze z Chełmka grają ambitnie, a skutecznością w 2 kolejce błysnął Gąsior, który z pewnością myśli teraz o włączeniu się do walki o tytuł króla strzelców. Dużo pracy ze Sprzegłem miał także Przewoźnik, który jednak często świetnie interweniował. Tym razem więcej okazji do bronienia powinien mieć jednak w Przepunchlinie Mamoń.
17.30 MKS Krisbud II - LaBamBa TYP: X

Oba zespoły po raz pierwszy punktowały przed tygodniem i oba zaprezentowały się z dobrej strony. Krisbud II w końcówce wyszarpał remis z Team Spirit. LaBamBa dzięki skuteczności Brzezonia niespodziewanie pokonała natomiast Szansę na Sukces. Mecz zapowiada się więc interesująco i cieżko wskazać w nim faworyta.
18.20 MKS Krisbud I - MKS Fablok 2000 TYP: 1

Gracze Fabloku 2000 w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrali z Bad Boys. Mimo to starcie z Krisbudem zapowiada się bardzo ciekawie. Mimo różnicy wieku gracze Fabloku powinni nawiązać walkę z faworyzowanym Krisbudem. W obu drużynach wiekszość zawodników rywalizuje bądź będzie rywalizować w eliminacjach MMP w futsalu także nie powinno zabraknąć zarówno walki jak i wycwiczonych zagrań. Siłą Krisbudu podobnie jak w pierwszej kolejce będzie pewnie gra z pierwszej piłki i skuteczne kontry. W Fabloku dużo będzie zależeć od postawy w bramce Prowalskiego i jak zawsze duetu Przepiórka-Jochymek.
19.10 Nieprzeciętni - Zakręceni w futbolu TYP: 1

Na zakończenie dnia kibice będa mogli zobaczyć otwarty mecz, w którym może paść więcej bramek. Faworytem wydają się być jednak Nieprzeciętni, którzy w drugiej serii pewnie pokonali Chłopców z marzeniami prezentujących podobny styl jak Zakręceni. Ci musza popracować nad taktyką oraz zatrzymaniem Krystiana Blocha. Zawodnik Nieprzeciętnych faktycznie gra...nieprzeciętnie zdobywając co tydzień niekonwencjonalne bramki dla swojego zespołu.
PAUZUJĄ: Kolbeny

http://www.ppnchrzanow.pl/minimsmlf.html - Tabela i statystyki Mini MSMLF