2 kolejka MSMLF i MiniMSMLF - zapowiedź

W najbliższą niedzielę 20 listopada rozegrana zostanie 2 kolejka Mini Magic Sport Młodej Ligi Futsalu oraz Magic Sport Młodej Ligi Futsalu. Start rywalizacji o 13.20, a zakończenie o 20.00. Do rozegrania zostanie osiem spotkań. Zapraszamy do kibicowania!

Mini Magic Sport Młoda Liga Futsalu:

13.20 MKS Trzebinia-Siersza - Magic Sport TYP: 2

Obie drużyny w pierwszej kolejce odniosły pewne zwycięstwa, ale to Magic Sport dysponuje w teorii mocniejszą kadrą. Będzie jednak osłabiony ponieważ z powodu kontuzji z gry wypadł Hudzik. Siłą MKS-u jest kolektyw i szeroka kadra, dzięki której zespół może prowadzić ambitną walkę.

14.10 Przepunchlina - MKS Fablok 2003 TYP: 1X

Obie drużyny w pierwszej kolejce wysoko przegrały. fablok 2003 z powodu wieku płaci frycowe w lidze. Przepunchlina ma starszych zawodników, ale dysponuje wąskim składem. ich najważniejszym zadaniem jest zorganizować skład z rezerwowymi, w innym wypadku ambitny Fablok może sprawić niespodziankę.

15.00 Pryncy Pałki - Sprzęgło Sosnowiec TYP: 1

W 1 kolejce Pryncy Pałki wysoko przegrały z Magic Sport, a Sprzegło rozgromiło Fablok 2003. Te wyniki jednak o niczym nie świadczą. Siła drużyn wydaje się być wyrównana. W obu są zawodnicy trenujący w SChLF U-14. Szalę na stronę Pryncy Pałek mogą przeważyć indywidualności w postaci Bartosza Bębna. Jeśli będzie w formie w pojedynkę może poradzić sobie z defensywą rywala.

Magic Sport Młoda Liga Futsalu

15.50 Bad Boys - MKS Fablok 2000 TYP: 2

Gracze Fabloku z pewnością będą trochę zmęczeni po porannych eliminacjach MMP U-16. Ich ogranie na hali poparte lekką mobilizacją powinno jednak wystarczyć do pokonania ambitnego rywala. Bad Boys w pierwszej kolejce walczył, ale u zbyt wielu zawodników widać chaos. Mecz będzie miał dodatkowe smaczki bowiem w Bad Boys grają Cziszewski i Starzycki, którzy na co dzień reprezentują barwy Fabloku 2000.

16.40 MKS Krisbud II - Team Spirit TYP: 2

To może być jedno z ciekawszych spotkań. Krisbud II przegrał na inaugurację z kolegami z Krisbudu I, ale jak wiemy zespoły z Trzebini zawsze ambitnie walczą, a kilku graczy jak Głowacz czy Skrzypek potrafi zrobić różnicę. Na korzyść Team Spirit przemawia jednak większe ogranie kilku zawodników i szeroka wyrównana kadra. W obu zespołach z dobrej strony powinni się też pokazać bramkarze: Dziadzio i Kaniaburka.

17.30 LaBamBa - Szansa na sukces TYP: 2

LaBamBa będzie niewygodnym rywalem dla każdego, ale i tym razem raczej przegra. Szansa złożona z graczy Fabloku tworzy monolit. Kwestia jednak, jak niektórzy wypoczną po sobotnich imprezach.

18.20 Zakręceni w futbolu - Kolbeny TYP: 2

Kolbeny pierwszy mecz w lidze wygrały męcząc się z Bad Boys. Odczuwając trudy meczu zawodnicy postanowili poszerzyć skład i będą mieli jednego rezerwowego. Ich indywidualne umiejętności powinni wystarczyć na zakręconych, którzy mają szeroką kadrę, ale brakuje im taktyki. Rywali będzie się starał zatrzymać dobrze dysponowany w pierwszej kolejce w bramce Dębski.

19.10 Chłopcy z marzeniami - Nieprzeciętni TYP: X

W ostatnim meczu kolejki będzie można zobaczyć Chłopców z marzeniami, którzy pauzowali na inaugurację. Zespół będzie jednak osłabiony brakiem bramkarza Grzegorza Małodobrego, który będzie na meczu piłki ręcznej. Zobaczymy czy uda się znaleźć zastępcę. Z powodu tego samego spotkania w ręczną w Nieprzeciętnych zabraknie Blocha, który jest zdobył najładniejszą bramkę pierwszej kolejki. Grę ofensywną zespołu będą więc musieli pociągnąć Noworyta i Piwowarski. Problemem Nieprzeciętnych jest jednak defensywa.

Pauzuje: MKS Krisbud I

13.20 MKS Trzebinia-Siersza - Magic Sport MINI 14.10 Przepunchlina - MKS Fablok 2003 MINI 15.00 Pryncy Pałki - Sprzęgło Sosnowiec MINI 15.50 Bad Boys - MKS Fablok 2000 16.40 MKS Krisbud II - Team Spirit 17.30 LaBamBa - Szansa na sukces 18.20 Zakręceni w futbolu - Kolbeny 19.10 Chłopcy z marzeniami - Nieprzeciętni PAUZA: MKS Krisbud I (http://schlf-chrzanow.futbolowo.pl)