11 kol. MSMLF, 10 kol. MSLF - harmonogram, zapowiedź.

Wszystkich sympatyków futsalu z Chrzanowa i okolic zapraszamy po tygodniowej przerwie na rozgrywki Magic Sport Młodej Ligi Futsalu i Magic Sport Ligi Futsalu. Do rozegrania będzie dziesięć spotkań. W młodej lidze to ostatnia kolejka, a w niej starcie o drugie miejsce w tabeli. Seniorzy zagrają przedostatni raz, a także tam walka o podium jest niezmiernie ciekawa.

Zapraszamy do typowania W HALI wyników MECZÓW KOLEJKI w obu ligach. Do wygrania vouchery o wartości 100 zł na tort w Słodkim Stole!

MSMLF, niedziela 20.01.2019 r.
11.00 Promyk Bolęcin Junior - Solidex Junior
11.50 Buła i spóła - MKS Trzebinia 2004 II
12.40 Kuce Football Club - LKS Gang
13.30 MKS Trzebinia 2004 I - MKS Trzebinia JS II
14.20 Fablok U-16 - MKS Trzebinia JS I - MECZ KOLEJKI
Pauza: Magic Sport

http://ppnchrzanow.pl/msmlf.html  - Tabela MSMLF

W ostatniej kolejki młodej ligi pauzuje Magic Sport, który rywalizację zakończył z kompletem punktów. Do rozegrania jest pieć spotkań, z których oczywiście największa uwage skupia to ostatnie. Zarówno fablok jak i Trzebinia mają na swoim koncie tyle samo punktów. Lepszy bilans bramkowy pozwala jednak Trzebini grać spokojniej z myślą o remisie. Fablok musi wygrać aby zająć drugie miejsce w tabeli na koniec rozgrywek. Na początek dnia Promyk powinien stoczyc wyrównany pojedynek z Solidexem. Liczymy, że do gry zbierze się Buła i spóła i na zakończenie sezonu powalczy ze swoim rywalem. Ciekawie powinno być w kolejnych meczach gdzie Kuce i LKS Gang z pewnością powalczą o poprawienie nastrojów na koniec nieudanego sezonu. a młody zespół MKS Trzebinia 2004 I, będzie chciał pokazać dobrą formę przed finałami MMP U-14.
MSLF, niedziela 20.01.2019 r.
15.30 Bodypak - Megalo
16.20 Promyk Bolęcin - Krisbud
17.10 Wygiełzów - Domove - MECZ KOLEJKI
18.00 Solidex - Słodki Stół
18.50 Protector - MKS Trzebinia U-20

http://ppnchrzanow.pl/mslf.html - Tabela MSLF

Megalo zajmuje w tabeli czwarte miejsce i wciąż ma szanse na podium. Bodypak gra natomiast w kratkę i jeśli trafi się jego dobry mecz ma szansę napsuć krwi faworytowi. Podona sytuacja tyczy się Krisbudu, który z piątego miejsca wciąż atakuje medal. Promyk pokazał w końcówce sezonu, że jest groźny i jeśli będzie miał szeroką kadrę i bramkarza może być ciekawie. Najciekawiej z pewnością będzie od 17.10. Faworytem z pewnością będzie Wygiełzów, który jeśli wygra zbliży się mocno do obrony tytułu mistrzowskiego. Gracze Domove będą chcieli coś ugrać bowiem porażka przy pauzie w ostatniej kolejce może ich sporo kosztować. Wygrana da natomiast tytuł mistrzowski. Przed naporem rywali musi bronić się Solidex, który zagra z niewygodnym Słodkim Stołem. Na zakończenie dnia z pewnością zobaczymy otwarty mecz. Oba zespoły nie walczą już bowiem o medale.